Prindërit e Ritës nisin pushimet, ky është destinacioni i tyre

0

Rita Ora është emër që tashmë njihet në gjithë botën.

Këngëtarja shqiptare po gëzon suksese të njëpasnjëshme në profesionin e muzikës, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn.

Sponzor

Meqë Rita është e angazhuar vazhdimisht me muzikë, gjen shumë pak kohë të ketë afër familjarëve.

Prindërit e saj tashmë kanë filluar pushimet verore, e këtë gjë e ka bërë të ditur vetë nëna e Ritës përmes disa imazheve në rrjete sociale.

Franca, saktësisht qyteti Annecy është destinacioni që ata kanë zgjedhur dhe po ia kalojnë për mrekulli.

-Sponzor-