Prishtina ‘e dashuruar’ pas Alban Skenderajt, kjo ishte atmosfera në “Beer Fest”

0

Alban Skënderaj është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtari së fundi ka mbajtur një koncert në Prishtinë, në kuadër të “Beer Fest”, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn.

Me këtë rast, ekipi i emisionit “Mirage” ishte aty për të parë nga afër atmosferën që krijoi këngëtari gjatë performancës para prishtinasve.

Po ashtu, pas performancës, Albani ka treguar edhe emocionet që kishte kur u ngjit në skenë si dhe foli për dashurinë që ka për këtë publik.

Në linkun e mëposhtëm mund të shikoni se çfarë atmosfere ishte gjatë performancës së Alban Skënderajt në Prishtinë.

 

-Sponzor-