Pritet kthimi i madh i Ariana Grandes në Mançester, pas sulmit në koncert

0
Këngëtarja publikoi një listë të datave të turneut në Mbretërinë e Bashkuar, në Snapchat të premtën, para se t’i fshinte shpejt ato.

Ariana ka paralajmëruar se do të bëjë kthimin e madh në Mançester për herë të parë pas bombardimeve tragjike atje, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Edhe pse ajo e fshiu menjëherë atë listë, fansat e saj arritën të bënin ‘screenshot’ dhe të nxisnin spekulime rreth koncertit.

Njëri komentues ka thënënë Twitter: “Kjo është postuar në snapchat nga Ariana në lidhje me datat e turneut, por ajo e fshiu shpejt pastaj, a bëri atë me qëllim?”

Të tjerët dyshonin për vërtetësinë e tij dhe thjesht thonin: “Kjo është gënjeshtër”.

Në koncertin që mbajti në maj të 2017-ës, nga sulmi me bombë mbetën të vrarë 22 persona.

-Sponzor-