Profesori Krasniqi: Hoti u nis rrugës së Kurtit drejt vetëshkarkimit

0

Analisti politik dhe profesori universitar, Milazim Krasniqi, ka shkruar se kryeministri Avdullah Hoti është hapave të ish-shefit të tij, Albin Kurtit për tu vetëshkarkuar.

Postimi i tij;

Sponzor

Qofsha i gabuar, ama po më duket që Hoti u nis rrugës së Kurtit: e ka nisur me shkarkime vend e pa vend, për të mbërrritur sa më shpejt te vetëshkarkimi. Qysh more nuk po e kuptoni, ju politikanë të të gjitha ngjyrave, që institucionet shtetërore nuk janë pajë partiake?!

-Sponzor-