Prostituta iu thotë meshkujeve: Keni penisin e vogël? Vetëm kjo gjë iu nxjerrë nga ‘kriza’ jo viagra

0

Një ish-eskortë ka hedhur dritë mbi industrinë e seksit.

Samantha X, nga Australia, iu përgjigj disa pyetje shumë personale dhe foli për mënyrën se si punëtorët e seksit i shohin klientët e tyre që paguajnë, transmeton Gazeta NewBorn

Sponzor

43-vjeçarja drejton agjencinë e shoqërimit “Samantha X Angels”, shkruan ShkodraNews. Tani ajo ka rrëfyer detaje për punën e saj, pasi një fans kurioz e pyeti nëse ajo ishte ndjerë ndonjëherë e lidhur me klientët e saj.

Ajo u përgjigj: “Po, shoqërueset nuk janë robotë. Sigurisht që kemi ndjenja për disa nga klientët tanë, por jo në mënyrën se si mund të mendoni.

Në vend që të biem në dashuri me ta, ne i pëlqejmë ata, si shokë të vjetër…”.

E sipas Samantha-s: “Madhësia e një penisi të klientit ka zero rëndësi për një shoqëruese seksi”.

Sipas saj “eskortat e shpenzojnë kohën e tyre duke bërë njerëzit e tjerë të lumtur”./Gazeta NewBorn/

-Sponzor-