Pse kjo me i ndodh Granit Xhakës? Ai nuk kishte faj!

0

Granit Xhaka e bëri paraqitjen e parë për Arsenalin pas më shumë se një muaji, kundër Eintracht Frankfurtit të enjten mbrëma.

Mesfushori që reprezenton Zvicrën por është nga Kosova, humbi shiritin e kapitenit pasi u përfshi në një mosmarrëveshje me fansat, raporton Periskopi.

Sponzor

Sidoqoftë, ai u rikthye në formacionin bazë për Unai Emeryn, i cili sot u shkarkua, në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit në kuadër të Europa Leagues.

Pas ndeshjes, fansat ishin të frustruar me kosovarin dhe këtë e bënë të ditur në rrjetet sociale.

Pak pas vërshëllimës së fundit, fansat e Arsenalit ishin të irrituar ta shihnin Xhakën duke qeshur me disa kundërshtarë.

Shikoni më poshtë.

Të jemi të sinqertë tani, kjo nuk duket aspak e mirë, apo jo?

E panevojshme ta cekim se reagimet në rrjetet sociale nuk kanë qenë aspak pozitive. /Periskopi.com/

-Sponzor-