‘Pse na e more o Zot, sot ishte ditëlindja e tij, duhet të festonte me ne’

0

Një aks.ident me bilanc jo të lehtë u shënua mbrëmjen e të martës në Kavajë.

Dy të rinj në makinë h.umbën jetën dhe nëna e dy vajzave që po kalonin rrugën të treja së bashku. Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin, do pr.ehet në banesën e fundit sot. Në Facebook nuk kanë munguar ng.ushëllimet për të.

Sponzor

“Pse o zot Pse na jep kete g.oditje kaq te madhe Pse na e more ne lule te rinis sot ishte ditlindje e tij duhet te festonte me ne… por jo ti e doje djalin me te mir per vete dhe na le me l.ot ne syt u pr.efsh ne paqe vellai im do te jesh gjithmon ne zemren dhe mendjen ton..nuk mund ta besoj qe nuk je me ne”, shkruan i afërmi i i tij.

-Sponzor-