Pse nuk ishte Adelina Ismaili në koncertin e Sabri Fejzullahut?

0

Këngëtari, Sabri Fejzullahu është mjaft i dashur për publikun

Edhe pse ka mbi 50 vite karrierë ai nuk po ndalet së kënduari në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme muzikore.

Sponzor

Deri më tani, ai ka sjell këngë dhe hite mjaft të pëlqyera me ç’rast ka fituar një numër të madh të fansave anembanë trojeve shqiptare.

I ftuar në emisionin “Mirage” Fejzullahu rrëfen shumë të pathëna rreth jetës dhe karrierës.

Para disa muajve ai festoi 50 vjetorin e karrierës së tij muzikore, në të cilin nuk ishte prezente artistja, Adelina Ismaili.

Pse mungoi këngëtarja, Ismaili e mësoni në intervistën e mëposhtme.

-Sponzor-