Publikohen pamjet e momentit të sulmit me armë në Florida

0

Fillimi i të shtënave me armë zjarri gjatë turneut të lojërave online – Madden është kapur nga kamerat.

Në video dëgjohen të shtënat dhe britmat e njerëzve.

Të paktën katër persona janë vrarë dhe 10 të tjerë janë lënduar gjatë incidentit.

-Sponzor-