Publikohet çmimi i palltos së Era Istrefit, ja sa kushton

0

Është bërë publike vlera e palltos që këngëtarja Era Istrefi mbante veshur në kripin e saj “Bon Bon”.

Një kompani që shet gjëra të shtrenjta ka postuar një foto në instagram ku në njërën anë tregon Erën dhe në anën tjetër pallton me çmimin e pabesueshëm prej 5500 Euro.

Pasi këngëtarja langoi këngën e saj, përveç këngës një trend u bë edhe palltoja e saj e cila vazhdon të preferohet nga shumë vajza të reja.

-Sponzor-