Publikohet video kur eskaloi situata, shikoni se çfarë ndodhi pas meçit Khabib – McGregor

0

Ka përfunduar dueli mes Khabib dhe McGregor.

Khabib Nurmagomedov ka mbrojtur titullin e tij të UFC kundër Conor McGregor në T-Mobile Arena në Las Vegas, shkruan GazetaBlic.

Sponzor

Nurmagomedov fitoi në raundin e katërt, pasi Gregor u dorëzua pas shumë goditjeve dhe një kapje fatale.

Pas përfundimit të duelit kishte zënka të mëdha në mes të dy ekipeve. Khabib nuk u durua dhe goditi ekipin e McGregor me pajisje sportive dhe më pas kaloi ringun dhe u konfrontua fizikisht me ta.

Rrahja ndodhi për pak minuta, deri sa intervenuan edhe forcat e sigurisë.

Ja video:

-Sponzor-