‘Rabia’ ndryshon look-un, por gjithë vëmendja shkon diku tjetër

0

Gresa Pallaska është aktorja kosovare që me rolet e saj arriti të jetë e njohur edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Roli që e bëri edhe më të njohur në publikun shqiptar është ai I ‘Rabies’ në serialin ‘Çka ka shpia’, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Ajo përfolet shumë edhe për pamjen e saj dhe për paraqitjet plot stil.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve por gjithë vëmendjen e merr grimi I saj.

-Sponzor-