Rama i jep mbështetje Shalës për taksën 100%

0

Kryeministri i Shqipwrisë, Edi Rama i ka dhënë mbështetje ministrit Shala për propozimin e vendosjes së taksës për 100% për produktet serbe bëjnë të ditur burime të Gazetes NewBorn.

Në një fotografi të postuar në llogarinë e tij në ‘Facebook’, ministri Shala shihet bashkë me kryeministrin Rama dhe në foto shkruan 100%. ‘Copyright: Edi Rama’, ka shkruar Shala.

Sponzor

Burime bëjnë të ditur se Rama ka qenë ai që e ka berë foton dhe poashtu tekstin në foto 100%

-Sponzor-