Kur të jesh reja e Danit edhe kjo të pret (Foto)

0

Para pak javësh këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Dhe, tani ata po shijojnë ditët më të mira pas martesës.

Sot përmes një postimi Andi ka treguar se po udhëtojnë me aeroplan privat.

Duket se kjo gjë i ka pëlqyer shumë Dafinës.

-Sponzor-