Reagon Mergim Mavraj pas lirimit të Shefqet Krasniqit

0

Pas lirimit te hoxhë Shefqet Krasniqit kan reaguar shumë persona, dhe shumica e tyre ju gëzuan lirimit te tij. Madje kërkuan edhe kthimin e tij si Imam ne Xhaminë e Madhe.
E duket se edhe Mergim Mavraj i është gëzuar shumë lirimit te tij .
Ai ka postuar një foto ne profilin e tij ne facebook e i ka shoqëruar këtë shkrim:

“Hoxha doli i kulluar si loti, po ata qe akuzuan e folen neper mediume nese do te viheshin para drejtesise a do te dilnin si loti apo si lloçi ?!
Po ndjese do i kerkojne meqe doli i pafajshem ?!

Sponzor

Dr. Shefqet Krasniqit ❤”/Gazeta NewBorn

-Sponzor-