Regisa, velina seksi e Telebingos Shqiptare (Foto)

0

Fytyrën e saj të bukur dhe lëvizjet mahnitëse trupore i shohim te Telebingo Shqiptare, aty ku bukuroshja është velinë, shkruan Syri Kosova.

Regi njihet për tiparet e saj të fytyrës dhe trupit, duket hyrë kështu në listën e femrave më të bukura shqiptare.

Sponzor

Velina e cila menaxhohet nga Milot Ahmeti është aktive edhe në rrjetet sociale ku ndan fotografi me ndjekësit e shumtë, duke treguar edhe ëmbëlsinë që ka.

Janë fotot më poshtë ato që flasin vet…

-Sponzor-