Reja e Remzies bashkë me burrin në dasmë, rregullohet si kukull

0

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto me të fejuarin e saj, të cilët po duken tejet bukur.

-Sponzor-