Rina tregon rezultatet e fitnesit, shfaqë trupin bombastik në bikini

0

Rina Balaj çdo ditë e më shumë po befason me format e saj të trupit.
E këtë herë reperja vjen më ‘e zjarrtë’ se asnjëherë, pasi shihet në një fotografi në bikini me trupin shumë të tonifikuar.

Rina vazhdimisht po përkujdeset për trupin e saj me ushtrime në fitness, duke ndjekur trendin e artisteve më të famshme ndërkombëtare.

Sponzor

E njëkohësisht është shumë e angazhuar edhe në muzikë, duke sjellë shpesh projekte të reja.

Ndërsa Rina ka treguar se ajo e ka një surprizë e Gazeta Express mëson se artistja e On Records po vjen së shpejti me një super-këngë.

Kënga më e fundit e Rinës, “Gigi” është pritur shumë mirë nga publiku dhe po dëgjohet mjaft shumë nga fansat./Gazeta Express

-Sponzor-