Rita Ora sjell “pranverën” në New York

0

Për pak orë ka arritur të renditet në vendet e para në top listat britanike Këngëtarja e njohur Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen në New York kostumin e saj pranveror.27 vjeçarja kishte veshur një kostum sateni, të zbukuruar me lule.

Rita Ora dhe Liam Payne dje kanë publikuar vidoklipin e këngës “For You”. Spoti erdhi një ditë pas publikimit të versionit audio. Kënga është kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Freed”,premiera e së cilit do të shfaqe më 14 shkurt. “For You” ka arritur të marrë mbi 2 milionë klikime ende pa i bërë 24 orë nga publikimi në youtube.

-Sponzor-