Roberti do t’i bie ‘pishman’, Nora ia qet flakën Turqisë me imazhet e fundit

0

Nora Istrefi dhe Robert Berisha para pak ditësh i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

E disa ditë pas ndarjes, Nora ka filluar pushimet luksoze ku po shoqërohet nga vajza e saj Renee.

Ajo para pak çastesh ka publikuar disa foto nga pushimet ku ka ekspozuar trupin e saj.

Nora përmes këtyre fotove ka treguar se është një nga femrat shqiptare me trupin më të mirë.

E, këto foto me siguri nuk do të kalojën pa u parë edhe na ish bashkëshorti i saj, Roberti.

-Sponzor-