Ronela Hajati jep lajmin e shumëpritur

0
Është artiste shumë e pëlqyer për publikun.

Ronela Hajati njihet për disa hite dhe për performancat energjike që jep në çdo paraqitje skenike, shkruan lajmi.net.

Projekti i fundit nga Ronela është publikuar në muajin dhjetor, ndërsa dje ka paralajmëruar edhe dy këngë të reja.

Përmes rrjeteve sociale, Ronela njoftoi se në muajin prill vjen projekti i ri, kurse gjatë verës do të lansojë një këngë me të cilën premton se do të “dridhë” të pasmet.

“Diamanta”, mban titullin kënga e fundit në duet me Young Zerkën.

-Sponzor-