Ronela ‘thumbon’ keq kolegët: Mendojnë se i kanë hite…

0
Ronela Hajati është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja është shumë aktive me projekte të reja, ndërsa njihet për energjinë në skenë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka njoftuar se shumë shpejt do të publikojë këngën më të re, të cilën e ka përshkruar me fjalët “Do të jetë një këngë ‘budallaqe’ por shumë ritmike”.

Ndërsa, më tej ajo ka thumbuar kolegët duke thënë se “ca këngë që janë për të qeshur dhe këta mendojnë se i kanë hite…ky po që është hall…”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Ronela është “Maje men”, këngë e cila u prit mirë nga publiku.

-Sponzor-