Rrahje masive në Kosovë, përdorën thikat dhe sëpatët

0

Në Fshatin Vitomiricë të Pejës janë arrestuar tre persona me akuzën se pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht tri viktima, dy meshkuj dhe një femër.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një thikë dhe një sëpatë, që dyshohet të jenë përdorur në rast.

Sponzor

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa tre të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

-Sponzor-