Rrahje në Fushë Kosovë, dy persona bëhen për spital

0

Në rrugën “28 Nëntori” në Fushë Kosovë dy viktima meshkuj shqiptar kanë raportuar në polici se në shkaqe të panjohura janë sulmuar fizikisht nga disa të dyshuar të panjohur.

Sipas raportit të Policisë, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit pas tretmanit mjekësor janë liruar./Indeksonline/

Sponzor

-Sponzor-