Rrënqethëse! Gold Ag tregon momentin kur i vdiq babai dhe si nuk e lan në varrimin e tij

0

Kete jave i ftuar ne emisionin ValaMalaShow i ftuar ka qene reperi i njohur Arian Agushi qe ne publik njihet si Gold Ag.

Goldi, ka treguar per here te pare plot momente te pathena nga ai.

Sponzor

Ai ka folur edhe per vdekjen e babait te tij dhe si nuk e kishin len ne varrimin e te atit.

Degjo videon…

-Sponzor-