Sabriu tregon përse mungoi Adelina Ismaili në koncertin e 50 vjetorit të karrierës së tij

0
Sabri Fejzullahu ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage”.

Këngëtari ka folur rreth angazhimeve gjatë sezonës që sapo përfundoi si dhe rreth projekteve të reja, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, Sabriu foli edhe për raportet që ka me kolegët e tjerë, në këtë rast tregoi arsyen përse Adelina Ismaili mungoi në koncertin për 50 vjetorin e karrierës së tij.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni se çfarë thotë këngëtari për Adelinën.

 

-Sponzor-