Safetja vishet krejt zi, ky detaj merr vëmendjen

0

Ajo dhe motra e saj, Sahidja u bënë të njohura për publikun si motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Safetja kohëve të fundit është tejet aktive në rrjete sociale.

Sponzor

Ajo sot ka postuar një foto ku shihet e veshur me fustan të zi dhe e rregulluar bukur. Ndërsa vëmendjen e merr zingjiri në fytin e saj, i cili duket mjaft i shtrenjtë. /ORAinfo/

-Sponzor-