Sahidja një zonjë e rëndë, shfaqet plot stil nga Vjena

0

Sahide Mustafa është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga Vjena, e është pamja e saj ajo që ‘mahniti’ ndjekësit.

-Sponzor-