Sasa e ka ditëlindjen, kështu e befasuan ekipa e “O Sa Mirë” (Foto)

0

Adriana Matoshi e njohur me rolin e saj si “Sasa’ sot ka ditëlindjen! Ndërsa ekipa e serialit “O Sa Mirë” i kanë bërë asaj një befasi.

Siç duket ata kanë qenë gjatë gjirimeve të episodit të ardhshëm, kur edhe i kanë sjellë asaj tortën e ditëlindjen, gjë që e ka befasuar edhe vet aktoren.

Ndryshe Adriana është një nga aktoret më të dashura dhe më të suksesshme kosovare si në skenën teatrore si dhe në atë filmike. Ndërsa numëron dhjetra role në mesin e të cilave ka edhe çmime.

-Sponzor-