‘Sekret’ publikohet nga Andi Qereti

0

Ka ardhur me projekt të ri muzikor.

Këngëtari nga Prizreni, Andi Qereti, tashmë ka publikuar këngën e tij të dytë në karrierën që e ka nisur mjaft mirë, shkruan Syri Kosova.

Sponzor

Produksioni titullohet “Sekret” dhe është në në bashkëpunim me producentin DaBesst nga studio “South Side”.

“Sekret” u finalizua vetëm në versionin me tekst dhe nuk ka klip.

-Sponzor-