Sellma bëhet bashkë me grimerin e Kardashian, befason si është veshur

0

Sellma është ndër grimeret më të suksesshme në vend.

Të gjithë VIP-at shqiptar adresohen tek ajo kur kanë ndonjë rast, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo që gjithmonë na bie në sy është mënyra se si ajo i rregullon nuset dhe i bën të duken sikur po shkëlqejn.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me grimerin e Kardashian.

Ajo që bie në sy është veshja e Sellmës.

-Sponzor-