Seriali “Më fal” drejt fundit, ja çfarë ndodh në episodat e fundit

0

Seriali turk “Më Fal”, që ndiqet shumë nga shqiptarët, në episodet e tij të fundit karakterizohet me shumë kthesa dramatike.
Madje dhe personazhi kryesore i telenovelës, Kemaili vdes, përcjell ORAinfo. Duke qenë se Behari mbetet vetëm, ajo nuk mund të përballojë një humbje të madhe në jetës e saj.

Ndonëse nëpër seriale jemi mësuar ta shohim një përfundim të lumtur, një gjë e tillë nuk ndodh të ky serial… Janë publikuar pamje nga fundi i serialit, që tregojnë sa vuan Behari të varri i Kemailit, dhe nuk pajtohet assesi me vdekjen e tij.

-Sponzor-