Sërish festë në familjen e Shyhrete Behlulit, kjo është arsyeja

0

Në familjen e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli ka sërish festë.

Kjo ngase djali i madh i këngëtares feston sot ditëlindjen dhe kjo u bë e ditur nga Engjëllusha, shkruan lajmi. net.

Përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj Instagram, Engjëllusha uron vëllaun, Kushtrimin për ditëlindje.

“Urime ditëlindja”, ka shkruar ajo.

Përndryshe, Shyhretja ka një karrierë të bujshme profesionale e cila prej vitesh ka sjell projekte të suksesshme.

-Sponzor-