Shpërthen atmosfera, ‘Dardanët’ e ‘kallin’ Prishtinën

0

Ka filluar festa e madhe nga Dardanët pasi kombëtarja e Kosovës shënoi fitore me rezultat 2 me 0 ndaj Ishujve Faroe, raporton Gazeta NewBorn.

Kryeqyteti i Kosovës, Prishtina, tashmë ka marr ngjyrim festiv dhe rrugët kan filluar të mbushën me njerëz që kan dalur të festojnë.

Sponzor

Video: Indeksonline.

Dardanët e “kallin” Prishtinën

Posted by IndeksOnline on Monday, September 10, 2018

-Sponzor-