Shpërthen atomsfera n’Kosovë Show kur u përmend kjo gjë (Video)

0

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani dhe vëllau i saj, Nexhat Osmani janë të ftuar këtë javë në emisionin n’Kosovë Show, shkruan Gazeta NewBorn.

Remzia, tregoi për ditën e parë si këngëtare, njohjen me burrin e saj të cilin e kishte edhe në klas dhe shkëmbimin e çokollatave e deri në arritjen e karrires së tyre.

Sponzor

Nexhati thotë se ndihet krenar që është vëllai i Remzie Osmanit dhe që këndon përkrah saj.

Mysafirë tjetër ishte edhe aktori Adhurim Demi/Gazeta NewBorn/

-Sponzor-