Shpetim Desku e ‘largon’ nga emisioni Feron, arsyeja befasuese! (Video)

0

Këtë javë të ftuar në emisonin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, janë reperi i njohur Fero, Rovena Stefa, Adelina Berisha, si dhe të ftuar të tjerë, shkruan Gazeta NewBorn.

Sikurse në emisionet tjera edhe kësaj here në këtë emision kishte shou të veçantë.

Ishte Fero i cili ndezi muhabetin dhe atmosferën, e përveç Feros edhe Adelina Berisha dhe Rovena Stefa ndezën atë.

Por Shpetim Desku deshi ta largoj nga emisioni Feron kur ky i fundit tregoj se ka pasur probleme dhe është rrahur me shumë persona/Gazeta NewBorn/

 

 

-Sponzor-