Shqiptari masakron të bijën, i thyen dy brinjë… gruaja e kupton vonë dhunën ndaj 1 vjeçares

0

Ne gjendje te rende per jeten nje vajze qe kishte pak qe kishte mbushur vitin.

 Ajo u dergua ne gjendje kritike per jeten ne spitalin e Fierenzes dhe policia ka vene ne pranga te atin, nje shqiptar 48 vjecar si autor te dhunes barbare ndaj se bijes.

Mediat italiane bejne me dije se vajza kishte dy brinje te thyera dhe shume plage te tjera ne fyture dhe trup.

Sponzor

POlicia ka thene se burri ka qene ne gjendje te dehur kur e ka dhunuar dhe ne banese ka qene vetem ai me vajzen, pasi e ema ka qene ne pune.

Alarmin e ka dhene pikerisht nena, e cila kishte marre ne telefon te shoqin per te pyetur si ishte vajza, por ka kuptuar se ai ishte teresisht i dehur dhe ka ndjere se dicka e keqe kishte ndodhur.

E alarmuar ka njoftuar motren qe te shkoje te shikoje. Kur ka vajtur ajo ne shtepi, vajza ka qene e nxire, e fryre ne fytyre dhe gati pa ndjenja.

Policia ka arrstuar shqiptarin, nderkohe qe vijojne hetimet./Panorama

 

-Sponzor-