Shtrihet në jaht dhe largon bikinit, Morena provokon keq

0
Morena Taraku po ndanë jetën mes Kosovës dhe Turqisë.
Këngëtarja njihet për jetën luksoze, të cilën nuk ngurron ta ekspozojë në rrjete sociale.Së fundi, ajo ka postuar një foto në InstaStory, ku shfaqet e veshur vetëm me bikinit e poshtme, ndërsa sipër nudo.

Morena po merrte rreze dielli e shtrirë në jaht, linjat perfekte të saj ishin në fokus të fotografisë provokuese.Kujtojmë që kënga e fundit nga Morena Taraku është “Femnat”, në duet me Dj PM dhe Dj Dagz.

-Sponzor-