Shumë shpejt kënga e re nga Fifi, kësaj radhe duet

0

Fifi është artistja dhe tekstshkruesja e njohur shqiptare.

Këngëtarja nuk publikon shpesh këngë të reja, por ato që sjell suksesin e ka të garantuar, shkruan lajmi.

Sponzor

Përmes rrjeteve sociale, Fifi ka zbuluar se po finalizon projektin e saj më të ri, e që këtë herë është duet.

Ajo kësaj radhe ka bashkëpunuar me artisten Lamar, ndërsa titulli i këngës është “Habibi”, të cilën do ta sjellin të shoqëruar me videoklip.

Në profilin e saj në Instagram, Fifi ka publikuar një fotografi, të shkëputur nga xhirimet e klipit.

-Sponzor-