Si rrallëherë Mamaqi bëhet nostalgjik!

0

Komediani Ermal Mamaqi duket se është bërë nostalgjik dhe romantic gjatë ditës së sotme, transmeton Gazeta NewBorn.
Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto sëbashku me bashkëshorten e tij, moderatoren Amarda Toska. Ata shfaqen të përqafuar në këtë foto dhe mjaft të qeshur në krahë të njëri-tjetrit. Krahas fotos Ermali ka shkruar: “Dhe në fund mbesin kujtimet”.

-Sponzor-