Skuadra angleze ofron 150 milionë euro për Iscon

0
Real Madrid's Spanish midfielder Isco celebrates after scoring a goal during the UEFA Super Cup football match between Real Madrid and Manchester United on August 8, 2017, at the Philip II Arena in Skopje. / AFP PHOTO / Dimitar DILKOFF (Photo credit should read DIMITAR DILKOFF/AFP/Getty Images)

Isco Alarcon ka humbur vendin e tij në skuadrën e parë të Real Madridit dhe po mendon largimin gjatë verës

Mungesa e minutave në ndeshjet e fundit, ka bërë që shumë skuadra të mëdha evropiane të interesohen për mesfushorin e Real Madridit, Isco Alarcon

Sponzor

Një nga to është edhe Manchester United, sepse spanjolli pëlqehet shumë nga trajneri Jose Mourinho.

Sipas Don Balon, anglezët janë të gatshëm që gjatë verës së ardhshme të paguajnë 150 milionë euro për Iscon.

Por, ata do të kenë konkurrencë të madhe nga rivali i qytetit, Manchester City.

-Sponzor-