Tani s’ka më dyshime, se fsheh dot! Loredana kapet ”MAT” në supermarket më shtatzënë se kurrë!

0

Reperi i njohur Mozzik dhe partnerja e tij Loredana prej disa kohësh po përflitet se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar publikisht shtatzëninë, detaje të ndryshme të postuara prej tyre në rrjetet sociale na bindin mbi vërtetësinë e këtij lajmi.

E fundit ishte urimi që Loredana i bëri Mozzik-ut për ditëlindje. “Gëzuar ditëlindjen Mozzik, përveç se je bashkëshorti im, ti je shoku im më i mirë. Në çdo njeri dua të ndryshoj diçka, por jo tek ti, për mua ti je perfekt. Ne do të presim shumë gjëra së bashku, njëri është shumë afër. Ti e di se çfarë dua të them. Përgjithmonë. Gëzuar ditëlindjen”, shkroi Loredana.

Por pas kësaj videoje të publikuar nga prive, tani s’ka më dyshime për shtatzëninë e saj. Barku i saj i rrumbullakosur shihet fare qartë dhe ajo duket se është në ditët e fundit të shtatzënisë.

-Sponzor-