Tani u kuptua se kush përkujdeset për binjakët e Egzonës dhe Albatritit

0

Dyshja janë një ndër çiftet që qëndrojnë gjithmonë në krye të mediave rozë, gjithmonë në aspektin pozitiv.

Si nga jeta private ashtu edhe profesionale Albatriti e Egzona komentohen shumë, shkruan “Kosovarja”.

Sponzor

Egzona edhe pse është nënë e tre fëmijëve njihet për linjat trupore që ka, po ashtu edhe që posedon një stil unik.

Duke iu përkushtuar karrierës përmes postimeve që ajo bënë, shihet që është mjaft e angazhuar dhe nuk ka shumë kohë për përkujdesjen e binjakëve.

Si prindër më i vyshëm po del Albatriti në këtë drejtim.

Sot, ai ka publikuar një video të fëmijëve ku në prapavijë ndëgjohet zëri i tij duke iu drejtuar me pyetjen “Çka jeni zgju kaq herët”.

Edhe pse të vegjël, këtë ai me siguri ia drejtoi vetës duke menduar se si do t’ia del në përkujdesjen e plotë të tyre.

Kujtojmë, ata kanë edhe një vajzë më të madhe, Amelian.

-Sponzor-