Të gjithë maturantët i shikuat, ja çfarë bëri ky maturant me traktor në mbrëmjen e maturës

0

Siq e dijm te gjith se kemi hyr ne muajin ku maturantet i kan mbremjet e tyre te matures dhe siq e dijm te gjith kjo eshte nata me e gjat e tyre dhe nata ku i japin fund nje kapitulli jetsor dhe fillojn nje kapitull krejt tjeter me shum ndryshime dhe me shum dilema se per te ardhmen e tyre.

Por mbramja e matyres te gjith i qet ne nje pozit se si te duken qfar te veshin dhe si te dukan sa me bukur e si te duken si yje te verteta transmeton Trendi-ks.info

Por maturanti nga Skenderaji Klodian Krasniqi ka qen senzacioni i keti viti me nje gjetje shum kreative dhe mjaft te bukur, ku siq po shihet Klodiani nuk e ka pasur kompleks se me qfar super makine te shkoj ne Mbramje te Matures por ai i ka sfiduar te gjith me Traktorin e tina i cili la ne hije makinat miljonshe qe performuan ne rruget e qytetit te Skenderajit ku te gjith vemendjen e mori Klodiani me traktorin e ti.

Ne si gazet i deshirojm shum suksese Klodianit dhe te gjith maturantve ne te gjitha trojet tona shqiptare.Trendi-ks.info

-Sponzor-