Tradhti e ndarje mes Medës dhe gruas së tij? Shokohen të gjithë pas postimit të fundit në Instagram

0
Diçka e pazakontë ka ndodhur në Instagramin e Medës.

Një foto e publikuar sot ka shokuar të gjithë publikun pasi aty flitej për tradhti e ndarje mes këngëtarit dhe gruas së tij Lules, shkruan lajmi.net

”Publikisht sot me datën 10 shtator 2018 ndahem nga gruaja ime”, ishte mbishkrimi shokues që është vënë pranë fotografisë.

Sponzor

Duket se dikush i ka hakuar atij këtë llogari pasi pas pak minutash postimi u fshi./Lajmi.net/

-Sponzor-