Tragjedi në Pejë, vdes një person

0

Policia raporton se në rrugën “Eliot Engel” në Pejë në banesën e saj është gjetur pa shenja jete një femër.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Sponzor

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion

-Sponzor-