Trejsi nuk përmbahet: Kurva, shkoni q*huni! (Kujdes fotografitë)

0

Ajo është e njohur si “gangsterja e Elbasanit” dhe shpesh bëhet mjaft e komentuar në mediat sociale

Bëhet fjalë për bukuroshen Trejsi Sejdini, e cila është “arratisur” drejt Dubati ku mesa duket po kalon goxha kohë cilësore, por nuk e dimë se në shoqërinë e kujt është.

Sponzor

Mirëpo, vajzën seksi nga Elbasani e kanë nxehur fansat e saj, dhe për këtë ajo ka shpërthyer në rrjetet sociale.

Ajo është indinjuar nga fakti se disa persona, nishashin e saj e kanë quajtur puçërr.

Ndaj, me anë të një Insta Story, ajo i sqaron:

“K*rva, shkoni q*huni. Nuk është puçër, është nishan”.

 

-Sponzor-