Tuna në rolin e borëbardhës! ‘Princi’ tenton ta puthë, por….

0

Altuna Sejdiu-Tuna është këngëtare shumë e dashur për publikun.
Që prej kohës kur ishte shtatzënë në Tianin, këngëtarja është shkëputur nga muzika, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn

Ajo i është përkushtuar tërësisht rritjes së djalit gjithë këta muaj, por së fundi ka dhënë disa sinjale se shumë shpejt do të kthehet në skenë.

Sponzor

Në imazhin e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja me anë të montazhës ka vënë fytyrën e saj në vend të borëbardhës.

Derisa “princi” po tentonte ta puthte, ajo zgjohet dhe ngrit gishtin e mesit, e me këtë mesazh nuk ka treguar se kujt po i dërgon mesazh. /Gazeta NewBorn/

-Sponzor-