U ‘prishën’ me Shyhreten për këngën, Motrat Mustafa japin lajmin e madh

0

Kënga që Shyhrete Behluli publikoi për nënën e saj u bë ‘mollë sherri’ për raportin në mes të saj dhe Motrave Mustafa.

Këto të fundit kanë paralajmëruar një këngë për nënën e tyre dhe që sipas deklaratave të tyre, ato do ta publikonin këngën para Shyhretes, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Tani ato nuk flasin si dikur me të dhe kjo gjë u përfol shumë në media e në publik.

E sot, Motrat Mustafa kanë jepur lajmin e madh që të premten ato do ta publikojnë këngën për nënën.

-Sponzor-