Urim dhe Jon lansojnë duetin muzikor “E pashpirt”

0

Urim Maksutaj dhe Jon Pireva kanë kanë realizuar këngën e re.

Projekti i ri muzikor nga dyshja titullohet “E pashpirt” dhe tashmë është lansuar në tregun muzikor, shkruan lajmi.net.

Sponzor

Teksti i bashkëpunimit muzikor u punua nga Zapp dhe Joni, ndërsa është finalizuar me videoklip nga XL Films.Këngën mund ta dëgjoni duke klikuar në link-un më poshtë./Lajmi.net/

 

 

-Sponzor-